Recepta na sukces! (tylko dla mężczyzn)

Relacje damsko – męskie bywają czasem bardzo trudne, zwłaszcza gdy w grę wchodzą jakieś większe uczucia. Chcę Was wszystkich uspokoić, że  nie istnieją idealne związki. Jednak każda mała dziewczynka marzy o swoim księciu na białym koniu, który zabierze ją do świata, jak z bajki. Są kobiety bardziej wybredne, są materialistki i są nadwrażliwe pesymistki… Są więc i różne gusta. Jednak dzisiaj przyjrzymy się takiej statystycznej, przeciętnej kobiecie 🙂

Więc jakich cech, my Panie, szukamy w naszych przyszłych wybrankach?

 1. Ambitny
  Staraj się zdobywać ją każdego dnia, a wyjdzie wam to na dobre.
 2. Czuły
  Wiele razy słyszałam, że kobieta chce mieć przy sobie mężczyznę, który dla niej będzie czuły, kochany itd., a jednocześnie będzie męski, odważny i w razie potrzebny obroni ją przed „światem”, tak aby czuła się przy nim bezpieczna. Czułość musisz dostosować do swojej wybranki, ale delikatnych pocałunków, ciepłych słów do ucha i bliskości żadna nie odmówi. Nie przesadzaj jednak z nieszczerymi komplementami i przesadzaniu. Bo jeśli Twoja ukochana waży 120kg, a Ty powiesz, że jest szczuplutka to i tak nie uwierzy. Możesz jednak powiedzieć, że bardzo podoba Ci się taka jaka jest. 😉
 3. Dojrzały
  Myślę, że to jedna z najważniejszych cech, i nie chodzi tu tylko o dojrzałość fizyczną. Podobno facet ma wiele wspólnego z dzieckiem. Jednak życie to nie ciągła zabawa, a do związku trzeba dojrzeć. Do nabycia umiejętności wyrażania emocji daleka droga…ale dla swojej ukochanej chyba warto ją pokonać? 🙂
 4. Inteligentny
  Naukowo inteligencja nazywana jest sprawnością umysłową. Czym jest w praktyce? Nie chodzi tu o umiejętność podzielenia 10 przez 2. Na inteligencje składa się ogół Twojej osobowości. Mężczyzna mający własne pasje, znajomych, oczytany i bystry nazywany jest inteligentnym. Taki, który wie coś o życiu ,potrafi o siebie zadbać i rozumie na czym polega świat…
 5. Fascynujący
  Kimkolwiek jesteś naucz się techniki rozmowy. Ciekawie można opowiadać i o pracy hydraulika i o skokach na bungee. Zaskocz partnerkę swoją osobowością, swoimi opowieściami. Nie lubimy nudziarzy. I przede wszystkim, nie powtarzaj ciągle tych samych opowieści! 🙂 Kobiety naprawdę zwracają uwagę na to co mówisz.
 6. Kreatywny
  Kobiety lubią dostawać nie tylko kwiaty, istnieją również inne sposoby aby ją miło zaskoczyć, i nie tylko w dniu urodzin, imienin, rocznicy….
 7. Odpowiedzialny
  Za swoje czyny trzeba ponosić konsekwencje. Pokaż, że potrafisz samodzielnie podejmować decyzje dotyczące swojego życia, ale i nie decyduj sam ,jeśli sprawa dotyczy Was obojga.
 8. Pracowity
  Mężczyzna siedzący całymi dniami z gazetą przed telewizorem nie jest na pewno kobiecym ideałem.
  Cieknący kran czy przybicie gwoździa nie powinny być odwlekane godzinami, dniami, tygodniami, a często tak bywa (bo przecież mężczyźnie nie trzeba przypominać co pół roku, że musi coś zrobić)
 9. Szczery
  Zawsze mów, co leży Ci na sercu. To pomaga zapobiec wielu kłótniom i przykrościom z nimi związanym. Pamiętaj jednak,że musisz robić to delikatnie,aby nie zranić partnerki.
 10. Wierny
  Życie kusi, a wierność to nie tylko sfera intymna i fizyczna, ale także emocjonalna. Zdradzenie jej tajemnicy, postąpienie wbrew niej czy złamanie Waszych wspólnie ustalonych zasad również nazwana będzie niewiernością.
 11. Zaradny
  Umiejętność radzenia sobie w życiu przyda się nie tylko w związku. Zawsze realizuj swoje cele, bądź sprytny i rozsądny, by nie doprowadzić swojej ukochanej do smutku i łez.
 12. Zadbany
  Każda z nas ma inny gust, a i wy jesteście różni : bruneci,blondyni… chudzi jak patyki i Ci z nadwagą. Jeśli Cię pokocha, nie ma znaczenia Twój wygląd jednak… nie możesz się ‘zapuścić’. Brud pod paznokciami, tłuste włosy czy śmierdzące skarpetki raczej odstraszają. Nie stroń też od kremów lub innych kosmetyków. Wybierz to ,co dla Ciebie odpowiednie i zawsze dbaj o siebie.

Wszystkie te cechy się łączą, w zasadzie po trochu oznaczają to samo. Wiadomo jednak, że każda z nas ma inny gust, a jesteśmy przy tym niesamowicie wybredne. Mężczyzna powinien być więc jednocześnie ugodowy i stanowczy, zadbany i nieokrzesany, szalony i spokojny. A może po prostu powinniście sprowadzić nas na ziemię? Przecież zazwyczaj kobieta zakochuje się w zupełnym przeciwieństwie swojego ideału i zamiast inteligentnego biznesmena ma zabawnego taksówkarza. Potraficie zawrócić nam w głowie i to się liczy!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s